Zenit dent olarak geleceğin diş hekimliğini başlatmak üzere 2021 yılı itibariyle hastalarımıza hizmet vermeye başladık.
2020 yılının ilk aylarında başlayan ve çok kısa süre içerisinde pandemi olarak bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü eski alışkanlıklarımızı yeni bir sürece taşıyarak yaşam tarzlarımız üzerinde büyük değişikliklere neden oldu.

Maske-Mesafe ve Hijyen kelimelerini sık sık duymuş olduğumuz bu yeni yaşama düzeni içerisinde, ZENİT DENT olarak bu kelimelerin ne anlama geldikleri hususunda oldukça duyarlıyız.

Kliniğimiz son teknoloji havalandırma sistemi ile donatılmış olmakla beraber, dezenfeksiyon ve sterilizasyon uygulamaları açısında ise en ileri ve uluslararası kabul görmüş standartlar ışığında siz değerli hastalarımıza oldukça güvenli ve sağlıklı ortam sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

blank
blank

Her şey Sağlıklı Gülümsemeniz İçin

Sizleri Zenit Dent ailesinin fertleri olarak görüyor ve bundan dolayı kliniğimize ilk adımınız ile birlikte huzur ve güven duyacağınız bir ortam sunuyoruz.

İmplant tedavisinden , gülüş tasarımına, ortodonti, çocuk diş hekimliği, kanal ve dolgu tedavileri, eklem rahatsızlıkları, diş eti tedavileri ve diş beyazlatma (bleaching), 20 yaş diş çekimleri gibi ağız diş tedavilerinizi tek çatı altında toplayarak sağlığınızı kalite ile buluşturuyoruz.

HEKİMLERİMİZ

blank

Miraç ELBİR

Diş Hekimi
blank

İlyas DURMAZ

Diş Hekimi
blank

Kürşad AKTAŞGİL

Diş Hekimi
Mesaj Gönder
Merhaba
Merhaba
Sağlıklı günler dileriz
Size nasıl yardımcı olabilirim?